O BABYSHUSHERU

Jak funguje Babyshusher

 

d3

 

Rytmický šum

Rytmický šum byl vyvinut s cílem, aby co nejpřirozeněji utišil miminko, které je neklidné, pláče a nelze ho ukonejšit. Na základě testování bylo zjištěno, že šum vyvolává tišící reflex, protože navozuje prostředí a zvuky v matčině lůně, kterými bylo novorozeně obklopeno 24 hodin denně. Zvuky jako proudění krve nebo kručení žaludku maminky představují pro plod zvuk hlasitosti až 95 dB, což je pro představu například velmi hlasitý vysavač. Šum tyto zvuky v miminku evokuje, připomíná mu bezpečí dělohy a uklidňuje ho.

 

 d2

Nastavíte si ho přesně, jak potřebujete

Podle vlastního uvážení můžete při uspávání miminka zvolit jeden ze dvou režimů časovače – 15 nebo 30 minut. Po uplynutí nastaveného času se Babyshusher automaticky vypne, není potřeba s ním dál manipulovat.

Kromě délky času můžete nastavit také hlasitost. Je důležité nastavit Babyshusher hlasitěji než je pláč miminka. Dobře a zejména rychle ho zaslechne a proces uklidnění je tak mnohem efektivnější.d1

 

Použijete ho kdekoliv a kdykoliv

Miminko si nevybírá, kde zrovna pláče. Babyshusher ho ale může následovat kamkoliv a v kteroukoliv dobu. Je malý a skladný. Uvezete ho v kočárku, schováte v kabelce. Můžete ho tak použít v autě, na návštěvě, nebo pokud zrovna nakupujete.  Praktickým doplňkem je šňůrka, kterou snadno na Babyshusher připevníte.