CO O BABYSHUSHERU ŘÍKAJÍ MAMINKY

Zkušenosti vás, maminek, jsou pro nás velmi důležité. Proto máme radost, když nám je pošlete a my je můžeme sdílet dál.

 

Petra, Olomouc

O Babyshusheru se zmínila kamarádka, když jsem si stěžovala, že dcera špatně usíná a spinká krátce a že jí budu muset začít pouštět ukolébavky. Vyzkoušela jsem ho, když malá měla 8 týdnů. Zpočátku to vypadalo, že neúčinkuje, ale už druhý den se po něm zklidnila a dříve usnula. Používám ho doteď, Terezka má necelých 7 měsíců.

 

Šárka, Předboj

K Babyshusheru jsem se dostala úplně náhodou. Když k nám přišla Petra fotit desetidenního Matouše a potřebovala, aby se uklidnil, pustila mu Babyshusher. Netrvalo to ani 5 minut a opravdu spal jako špalek. I když nikdy s usínáním velké problémy neměl, používali jsme Babyshusher až do jeho 13 měsíců.

 

Iveta, Zlín

Babyshusher nám velmi usnadnil zdlouhavé usínání. Teď je dcera větší, takže se snažíme usínat i bez něj, ale stále ho používám v kočárku i v autě. Občas ji Babyshusher neuspí, ale vždycky se spolehlivě uklidní. Určitě ho maminkám doporučuju jako šikovného pomocníka. Přestože je na trhu spousta „uspávačů“ s melodiemi nebo aplikace na mobil, za nás jednoznačně bomba Babyshusher :-).

 

Markéta, Nový Jičín

S uspáváním jsme vyloženě problém neměli, i když občas přišla slabá chvilka. Zpívání ukolébavek či jiné uklidňující melodie kluky vždycky akorát probraly. Jednou se kamarádka zmínila o Babyshusheru, tak jsme ho vyzkoušeli. Kluci měli 4 měsíce. Uspal je občas, zato uklidnit je dokázal vždy spolehlivě, což pro nás byla obrovská pomoc. Jako maminka dvojčátek jsem vděčná za každou volnou chvíli, proto Babyshusher můžu jen doporučit!

 

Petra, Zlín

Naše Nina trpěla na novorozenecké koliky,  pořád jsme ji nosili, utěšovali, o probdělých nocích nemluvě… Přečetla jsem snad všechny rady na internetu, vyzkoušela kapičky, až jsem narazila na článek o Babyshusheru. Neváhala jsem ani vteřinu, byla jsem nadšená. Je to ideální malý přístroj, který pomáhá, aby se děťátko cítilo v bezpečí a bylo klidné. Nahradilo moje psssst, když jsem byla vyčerpaná a Ninuška byla spokojená. Za sebe můžu jen doporučit. Navíc jako fotografka novorozeňat ho používám k uklidnění miminek při focení, tak vidím, jak skvěle funguje na naprostou většinu miminek.